Een uitzonderlijk en massief zilver bestek, gemaakt door V. Mayer's Söhne, totaalgewicht 10,181kg, 207 stuks.

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 8.500

Een uitzonderlijk en massief zilver bestek, gemaakt door V. Mayer's Söhne in een koffer afgewerkt met 'Vogelogenahorn', totaalgewicht zonder messen: 10,181kg, 207 stuks. Gemerkt 950 / 1000.

57 x 43 x 36,8 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 10.625

Lot nummer

914

8791

Een uitzonderlijk en massief zilver bestek, gemaakt door V. Mayer

ZILVERWERK
6 lepels en een suikertang, een suikerstrooier en ijslepel, zilver. Frankrijk en UK. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een vis en een everzwijn, Everzwijn gemerkt 835. 273 gram bruto.

Schattingsprijs: € 120 - 180

ZILVERWERK
David Shaw Silverware Ltd, een paar tafelkandelaars, zilver. 1992.

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Een paar sauskommen, zilver, Lodewijk XVI. 'Meester met de drie nagels', Brussel, 1781. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500