Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002) "Attention Dragueurs!" (40 x 60 cm)

Hamerprijs: € 750

Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002) 'Attention Dragueurs!' (1981), lithography 62/125

Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002)

40 cm

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 938

Lot nummer

678

10292

Jan VAN CAMPENHOUT (1907-1972) 'Parijs'. (W:70 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Théophile LYBAERT (1848-1927) 'Lezende Monnik' 1875. (W:39 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Naar Léon PERRAULT (1832-1908) 'Portret van een jong meisje'. (W:65 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Franse School, Naar Francois Boucher, "Pensent-ils au raisin?" 19de eeuw. (W:100 x H:79 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Armand JAMAR (1870-1946) 'Windmolen' 1935. (W:75 x H;55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan VAN DER LOO (1908-1978) 'Bloemenvaas'. (W:38 x H:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roland DEVOLDER (1938) 'Twee ingekleurde etsen'. (W:80 x H:57,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250