Cathedrale De Reims, een uitzonderlijke schouwklok gemaakt uit verguld brons. (15 x 31 x 47cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 9.000

Cathedrale De Reims, een uitzonderlijke schouwklok in de vorm van de Kathedraal van Reims, Frankrijk. Gemaakt uit verguld brons, met werkende klok. Halfuurslag en touwtjesslinger. Periode 1850.

15 x 31 x 47 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 11.250

Lot nummer

159

13036

Generally in good condition with working clock movement.

- Missing 3 smaller ornaments on the top of the towers, missing 2 metal bars on the backside of the top towers.

- There is a restoration to 3 of the enamel dial hour markers.

- The gold plating is generally in good condition.

Een schouwklok, verguld kunstbrons in Neoklassieke stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur, porselein gemonteerd met brons, gemerkt A.C.F. decor de Sèvres.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleine pendule, brons met email, gevleugelde dames en een wereldbol. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok 'Naar Antoine Coysevox (1640-1720) 'Crouching Venus'. Empire, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Weense regulateur klok. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een schouwklok 'Zwarte Woud', gesculpteerd hout met fazanten. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500