Keith HARING (1958-1990) Gesigneerd 'Five dollar' biljet (1988) (15,5 x 6,6 cm)

Hamerprijs: € 1.200

Keith HARING (1958-1990) Een in zwarte marker gesigneerd $5 biljet. Op het biljet staat de handtekening van Keith Haring en een 'Radiant Baby-tekening'. Het biljet is een editie met een portret van Abraham Lincoln, de 16de president van de Verenigde Staten van Amerika en is gedateerd 1988.

Keith HARING (1958-1990)

15,5 cm

6,6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

676

11237

Keith HARING (1958-1990) Gesigneerd

Léo ENGELS (1882-1952) 'De Regenboog' olie op doek. 1926

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herman VERBAERE (1906-1993) 'Zicht op de kapel' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Henry SCHOUTEN (1857/64-1927) 'Ezels op het strand', olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Jean DE GREEF (1784-1837) 'De Paardenkoets' olie op doek.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Corneille PETIT (XIX) 'La Baratte Flamande' olie op paneel. 1891

Schattingsprijs: € 400 - 600

Edouard VERSCHAFFELT (1874-1955) 'Calme Du Soir' olie op doek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) 'Aardappelschiller' olie op doek

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rik VERMEERSCH (1949) 'Staande Vrouw', olie op paneel. 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500