Keith HARING (1958-1990) Gesigneerd 'Five dollar' biljet (1988) (15,5 x 6,6 cm)

Hamerprijs: € 1.200

Keith HARING (1958-1990) Een in zwarte marker gesigneerd $5 biljet. Op het biljet staat de handtekening van Keith Haring en een 'Radiant Baby-tekening'. Het biljet is een editie met een portret van Abraham Lincoln, de 16de president van de Verenigde Staten van Amerika en is gedateerd 1988.

Keith HARING (1958-1990)

15,5 cm

6,6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

676

11237

Keith HARING (1958-1990) Gesigneerd

Een gepatineerd metalen poppenhuis met houten meubelen, circa 1950. (L:29 x W:66 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

J. J. Wolff and Carle VERNET (1758-1836) 'De Veldslagen van het Franse Keizerrijk', vier gravures. (W:75 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rudi PILLEN (1931-2014) 'Naakt' 1982. (W:26 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970. (W:60 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Renove Rouselare, een vintage weegschaal. 1946. (L:37 x W:67 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een decoratief schilderij 'Vertrek op Jacht' olie op doek. (W:91 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote ketel, koper en messing met decor van engelen. (L:56 x W:70 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaamse School, 'Heilige Augustinus met staf en putto', olie op doek. 18de eeuw. (W:60 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000