Keith HARING (1958-1990) Gesigneerd 'Five dollar' biljet (1988) (15,5 x 6,6 cm)

Hamerprijs: € 1.200

Keith HARING (1958-1990) Een in zwarte marker gesigneerd $5 biljet. Op het biljet staat de handtekening van Keith Haring en een 'Radiant Baby-tekening'. Het biljet is een editie met een portret van Abraham Lincoln, de 16de president van de Verenigde Staten van Amerika en is gedateerd 1988.

Keith HARING (1958-1990)

15,5 cm

6,6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

676

11237

Keith HARING (1958-1990) Gesigneerd

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Boerekop' olie op doek. 1919.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Piet LIPPENS (1890-1981) 'Zicht te Brugge' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Gilbert BAIBAY (1922-2021) "Vrouwelijk Naakt' olie op board.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Portret van een dame' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Salvador DALI (1904-1989) 'Le Signal De L'angoisse' een lithografie

Schattingsprijs: € 400 - 600