Keith HARING (1958-1990) Gesigneerd 'Five dollar' biljet (1988) (15,5 x 6,6 cm)

Hamerprijs: € 1.200

Keith HARING (1958-1990) Een in zwarte marker gesigneerd $5 biljet. Op het biljet staat de handtekening van Keith Haring en een 'Radiant Baby-tekening'. Het biljet is een editie met een portret van Abraham Lincoln, de 16de president van de Verenigde Staten van Amerika en is gedateerd 1988.

Keith HARING (1958-1990)

15,5 cm

6,6 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

676

11237

Keith HARING (1958-1990) Gesigneerd

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Portret van een Melkmeisje'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Poelberg' circa 1954.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jan Théodore KRUSEMAN (1835-1895) 'Zeezicht bij zonsondergang' 1861.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Hilde VAN SUMERE (1932-2013) 'Knipoog' Carrara mamer.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Danseres'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Oscar HOGE (1884-1965) 'Bloemstilleven' 1950.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek

Schattingsprijs: € 100 - 200