Jules VAN BIESBROECK (1873-1965) 'Schets van een Non'
11 en 12 September 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Olie op papier.
Getekend midden onderaan.

Op de keerzijde met een label 'Exposition Van Biesbroeck Jules'.

Jules Pierre VAN BIESBROECK (1873-1965)

24 cm

32 cm

11/09/2024 - 12/09/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

25812

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Portret van een dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Russische icoon 'Johannes De Doper', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Brabo'

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Floris JESPERS (1889-1965) 'Aardappelschiller', 1915.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Prosper DE TROYER (1880-1961) 'Dame'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Russische Feestdagenicoon met 12 Orthodoxe feesten, Jezus Christus met Engelen, Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

James ENSOR (1860-1949) 'De hoofdzonden beheerst door de dood'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Hubert MALFAIT (1898-1971) 'Gans'

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500