Salvador DALI (1904-1989) Dix Recettes d'Immortalité

Hamerprijs: € 11.000

Salvador DALI (1904-1989). Dix recettes d'immortalité. Genummerd 24 / 210.

A book containing 11 engravings, enclosed in a specially designed plexi-glass box.

References:
Sotheby's Paris, 30 June 2020 - 12.500,00 euro ex Buyers Premium
Christie's Live Auction 19122, 27 May 2020 - 9.375,00 euro ex. Buyers Premium

Salvador DALI (1904-1989)

11 x 65 x 58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 13.750

Lot nummer

677

10159

Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Capodimonte, grote tafellamp en 3 sierborden. Geglazuurde faience. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek bronzen ornament afgewerkt met een Satyr en dame, gemonteerd op perelaar. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Nature Morte' olie op doek.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.