DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 2.100

DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'. Afgewerkt met zwarte marmer, gechromeerde elementen.

DOMINIQUE (XX)

140 x 40 x 100 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.625

Lot nummer

843

8784

DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt

Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300