DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'

Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 2.100

DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt 'Maison Dominique'. Afgewerkt met zwarte marmer, gechromeerde elementen.

DOMINIQUE (XX)

140 x 40 x 100 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.625

Lot nummer

843

8784

DOMINIQUE (XX) een dressoir in art decostijl en gemerkt

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000