Titel | Een collectie fotoboeken, waarvan 1 met een muziekdoos. (W:24 x H:30 cm) |
Breedte/diepte | 24 cm |
Hoogte | 30 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 265 |
Lot ID | 24239 |
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300