Titel | Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm) |
Hoogte | 144 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 273 |
Lot ID | 24663 |
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500