Verras me
Terug naar account
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Lot 273

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Omschrijving van het lot


Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Hoogte

144 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

273

Lot ID

24663

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Vijf antieke beren, Circa 1920-1950. (H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

VARIA
Een antieke houtgesculpteerde pop. 19de eeuw. (L:11,5 x W:17 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250