Titel | Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm) |
Breedte/diepte | 44 cm |
Hoogte | 85 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 285 |
Lot ID | 24465 |
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340