Een antieke spiegel, vergulde stucco. Circa 1900. (W:61 x H:114 cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | Een antieke spiegel, vergulde stucco. Circa 1900. (W:61 x H:114 cm) |
Breedte/diepte | 61 cm |
Hoogte | 114 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 632 |
Lot ID | 18533 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300