Verras me
Terug naar account
Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)
Lot 132

Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Omschrijving van het lot


Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)

Afmetingen

60 x 120 x 50 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

132

Lot ID

24621

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)
Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)
Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)
Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)
Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)
Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)
Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MID-CENTURY
Een mid-century salontafel afgewerkt met keramiek. Circa 1960. (L:60 x W:120 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MID-CENTURY
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MID-CENTURY
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MID-CENTURY
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

MID-CENTURY
Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MID-CENTURY
Deknudt, twee spiegels. Rond en rechthoekig. (W:63 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MID-CENTURY
Een Arabescato marmeren koffietafel, met een marqueterie inleg decor. Circa 1980. (L:130 x W:130 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MID-CENTURY
Fog & Morup, een Deense luchter met opaline glazen lampenkappen. (L:37 x W:37 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250