Titel | Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome. (L:60 x W:120 x H:50 cm) |
Afmetingen | 60 x 120 x 50 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 132 |
Lot ID | 24621 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500