Titel | Een antieke kist/koffer gemonteerd met smeedwerk, de Nederlanden, 17de eeuw. (L:57 x W:97 x H:56 cm) |
Afmetingen | 57 x 97 x 56 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 173 |
Lot ID | 24406 |
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500