Een bijzettafel gemaakt uit hardhout en ingelegd met Chinese hardsteen

Hamerprijs: € 100

Een bijzettafel gemaakt uit hardhout en ingelegd met Chinese hardsteen.

Conditie: mist het glalzen bovenblad.

43 cm

47 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

758

9397

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250