Titel | Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. (D:28 x W:50 x H:61 cm) |
Afmetingen | 28 x 50 x 61 cm |
Schattingsprijs | € 1.500 - € 2.500 |
Lot nummer | 271 |
Lot ID | 20181 |
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51
Schattingsprijs: € 500 - 800