Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)
Lot 471

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'

Een schilderij, olie op doek.
Dame met een draagkoets.
Getekend links onderaan en gedateerd 1939.

Karel VAN BELLE (1884-1959)

80 cm

100 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

471

24305

Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)

Albert SAVERYS (1886-1964) 'Reigers aan de vijver'. (W:145 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

René DE PAUW (1887-1946) 'Het Gesprek'. (W:40 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Cyprien BOULET (1877-1972) 'Bloemenstilleven'. (W:60 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Maurice DUPUIS (1882-1959) 'Twee waterverf tekeningen'. (W:32 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Ondergaande Zon'. (W:35 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Twee Figuren'. (W:104 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Alphons VERMEIR (1905-1994) 'Straatzicht onder avondlicht' 1962. (W:79 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340