Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'. (W:80 x H:100 cm)

Dit stuk werd verkocht op 08.05.2024
Hamerprijs: € 240

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'De Aankomst'

Een schilderij, olie op doek.
Dame met een draagkoets.
Getekend links onderaan en gedateerd 1939.

Karel VAN BELLE (1884-1959)

80 cm

100 cm

08/05/2024 - 08/05/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

471

24305

Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)
Karel VAN BELLE (1884-1959)

Willem VAN HECKE (1893-1976) 'Figuren', drie schilderijen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) 'Kultur!'.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Paardbrug van Brugge'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100

Schattingsprijs: € 200 - 300

Arturo GUERRERO (1960) 'El Quiosco' mixed media op doek. (W:150 x H:99 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Albert Einstein'.

Schattingsprijs: € 300 - 500