Een antieke dressoir, eik, 2 deuren en 3 lades. 19de eeuw. (D:54 x W:113 x H:164 cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Een antieke dressoir, eik, 2 deuren en 3 lades. 19de eeuw. (D:54 x W:113 x H:164 cm) |
Afmetingen | 54 x 113 x 164 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 301 |
Lot ID | 19951 |
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 1.000