Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Justi M.
Dit stuk werd verkocht op 05.05.2024
Hamerprijs: € 180
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex Ossibus Sancti Justi M. |
Hoogte | 1,54 cm |
Diameter | 3,84 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 225 |
Lot nummer | 7 |
Lot ID | 19569 |
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een kruisbeeld met een kapel, mahoniehout. 19de eeuw. (L:12 x W:24 x H:70 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300