Een antieke "Table De Milieu", gesculpteerd hout. Spanje 18de eeuw. (D:72 x W:127 x H:82 cm)
Hamerprijs: € 1.300
Titel | Een antieke "Table De Milieu", gesculpteerd hout. Spanje 18de eeuw. (D:72 x W:127 x H:82 cm) |
Afmetingen | 72 x 127 x 82 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.625 |
Lot nummer | 640 |
Lot ID | 18162 |
Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 240 - 340
Drie kleine bijzettafels marqueterie en gepatineerd decor. 20ste eeuw. (L:30 x W:44 x H:71 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500