Dresden, een collectie van 3 beelden 'Generaals van Napoleon Bonaparte' (H:28,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 200

Dresden, een collectie van 3 beelden 'Generaals van Napoleon Bonaparte. Onderaan gemerkt Dresden, gemaakt in Duitsland.

28,5 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

601

14352

The set is generally in good condition.

There is a small chip on the tip of one of the swords, of the statue 'Soult' (holding the sword in his left hand).

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 400 - 600

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Sculptuur'. (L:14 x W:28 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300