Een bijzettafel gemonteerd met verguld brons.

Hamerprijs: € 120

Een bijzettafel gemonteerd met verguld brons. Tweede helft 20ste eeuw.

48 x 48 x 76 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

759

10073

Arne VODDER (1926-2009) 'Ronde Tafel' voor sibast.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Maison Dominique '10 Stoelen'. Art Deco.

Maison Dominique 'tafel', houtfineer. Art Deco.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Tommaso BARBI (1944) 'Salontafel'

Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnlijk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een mid-century tafel, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljik Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maison Dominique 'Dressoir', houtfineer en metaal. Art Deco.

Een mid-century barkast, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 300 - 500