Titel | A.C.F. een driedelige schouwgarnituur, geglazuurde keramiek gemonteerd met brons. (H:41 cm) |
Hoogte | 41 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 239 |
Lot ID | 24340 |
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:29 x D:28 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400