José VERMEERSCH (1922-1997) een beeldje van een gezeten figuur. 1983
Hamerprijs: € 400
José VERMEERSCH (1922-1997) |
Titel | José VERMEERSCH (1922-1997) een beeldje van een gezeten figuur. 1983 |
Afmetingen | 7 x 4 x 11 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 320 |
Lot ID | 9780 |
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300