Verras me
Terug naar account
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Lot 247

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Omschrijving van het lot


Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. 

Gemerkt 'Made in Belgium', waarschijnlijk Kortrijk. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Hoogte

57 cm

Diameter

27 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

247

Lot ID

24484

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)
Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KERAMIEK
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Centenaire De La Faiencerie de Keramis' voor Boch Keramis. (D:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Een 'Faux Bois' cache-pot, terracotta. Frankrijk, circa 1900. (L:26 x W:28 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

KERAMIEK
Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Lladro, 'Dame met witte Duif'. (L:22 x W:22 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMIEK
Capodimonte, een grote vaas met handgeschilderd decor 'Twee Naakten'. (H:100 x D:36 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800