Een keramische amphora vaas en versierd met reigers. Gemerkt A. Dubois. Gemaakt in België.
Hamerprijs: € 60
Titel | Een keramische amphora vaas en versierd met reigers. Gemerkt A. Dubois. Gemaakt in België. |
Hoogte | 52 cm |
Diameter | 22 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 75 |
Lot nummer | 290 |
Lot ID | 9410 |
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500