Titel | Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm) |
Hoogte | 61,5 cm |
Diameter | 22 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 256 |
Lot ID | 24374 |
Various small chips and missing pieces of the glaze.
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250