Verras me
Terug naar account
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Lot 256

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Omschrijving van het lot


Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau.

Mogelijk gemaakt door Peter Lagniel, Kortrijk maar niet getekend. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Hoogte

61,5 cm

Diameter

22 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

256

Lot ID

24374

Conditie rapport


Various small chips and missing pieces of the glaze. 

Referenties


Detailfoto's


Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)
Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KERAMIEK
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMIEK
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMIEK
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Centenaire De La Faiencerie de Keramis' voor Boch Keramis. (D:30 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

KERAMIEK
Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMIEK
Een wijwatervat, Vlaams Aardewerk, Waarschijnlijk Société Belge de Poterie Flamande'. (W:12,5 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150