Verras me
Terug naar account
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)

Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 360

Omschrijving van het lot


Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal.

20ste eeuw.

Product details
Titel

Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)

Hoogte

77 cm

Diameter

130 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

310

Lot ID

20016

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

MEUBELEN
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

MEUBELEN
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een kleine kloostertafel, dennenhout. (L:50 x W:190 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

MEUBELEN
Een kist met houtgesculpteerde panelen. 19de eeuw. (L:56 x W:120 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een 'Table Violon', Boulle, koper en schildpadinlegwerk, Napoleon 3. (L:76 x W:130 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700