Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm)
Hamerprijs: € 360
Titel | Een ronde tafel met 6 bijhorende stoelen, gepatineerd metaal. 20ste eeuw. (H:77 x D:130 cm) |
Hoogte | 77 cm |
Diameter | 130 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 310 |
Lot ID | 20016 |
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200