Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Hamerprijs: € 600
Titel | Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm) |
Afmetingen | 60 x 130 x 100 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 750 |
Lot nummer | 297 |
Lot ID | 19856 |
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 240 - 340