Verras me
Terug naar account
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)

Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 600

Omschrijving van het lot


Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons.

4 stoelen, 2 armstoelen en een 2-persoons zitbank. 

Eerste helft van de 20ste eeuw. 

Product details
Titel

Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)

Afmetingen

60 x 130 x 100 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

297

Lot ID

19856

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)
Een 7-delig salon, Empire stijl, Mahonie afgewerkt met brons. (D:60 x W:130 x H:100 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een wapenkast/Coffre Fort, metaal gemonteerd met hout. Circa 1980. (L:34 x W:60 x H:139 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een paar antieke armstoelen, Lodewijk XV. (L:50 x W:64 x H:85,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250