Een verzegelde theca met relikwie: Ex ossbus Sancti Stanislav Kostka
Dit stuk werd verkocht op 03.05.2024
Hamerprijs: € 320
Titel | Een verzegelde theca met relikwie: Ex ossbus Sancti Stanislav Kostka |
Hoogte | 1,35 cm |
Diameter | 3,75 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 167 |
Lot ID | 19729 |
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5
Schattingsprijs: € 300 - 500
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 100 - 150
Een klein reliquarium met relikwie van het heilig kruis. (L:8 x W:10 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500