Een kleine drie-ladekast, Lodewijk XV, marqueterie inlegwerk gemonteerd met verguld brons. 18de eeuw. (D:32 x W:44 x H:70 cm)
Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 1.200
Titel | Een kleine drie-ladekast, Lodewijk XV, marqueterie inlegwerk gemonteerd met verguld brons. 18de eeuw. (D:32 x W:44 x H:70 cm) |
Afmetingen | 32 x 44 x 70 cm |
Veilingsdatum | 10/05/2023 - 10/05/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.500 |
Lot nummer | 217 |
Lot ID | 18797 |
- The lock in the top drawer has been replaced.
- Old restorations and general wear and tear.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 500 - 700