Een antieke Boullekast, schildpad en koper inleg, Napoleon 3, 19de eeuw. (D:36 x W:77 x H:108 cm)
Hamerprijs: € 1.800
Titel | Een antieke Boullekast, schildpad en koper inleg, Napoleon 3, 19de eeuw. (D:36 x W:77 x H:108 cm) |
Afmetingen | 36 x 77 x 108 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 2.250 |
Lot nummer | 614 |
Lot ID | 18686 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw. (L:57 x W:230 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke kist/koffer gemonteerd met smeedwerk, de Nederlanden, 17de eeuw. (L:57 x W:97 x H:56 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300