Een paar bollen voor een pilaar. 20ste eeuw. (D:30 x W:30 x H:45 cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Een paar bollen voor een pilaar. 20ste eeuw. (D:30 x W:30 x H:45 cm) |
Afmetingen | 30 x 30 x 45 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 478 |
Lot ID | 18628 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300