Verras me
Terug naar account
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
Lot 289

ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Omschrijving van het lot


ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren.

Biscuit porselein, gemonteerd in een vintage doos gemerkt Defroyenne Maubeuge. Gemerkt ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, made in Germany. 

Afmetingen voor de pop. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Hoogte

33 cm

Veilingsdatum

08/05/2024 - 08/05/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

289

Lot ID

24436

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Steiff 'Konijn op wielen', 1926. (L:12 x W:29 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Naar Auguste MOREAU (1834-1917) 'Fontein'. (H:75 x D:64 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

VARIA
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

VARIA
Een Oosters paar olielampen, terracotta gemonteerd met brons. Circa 1900. (H:66 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een grote 'Humidor', wortelhout gemonteerd met messing. (L:34 x W:74 x H:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

VARIA
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300