Titel | Een kapstok, onyx en messing. Circa 1950. (L:40 x W:40 x H:180 cm) |
Afmetingen | 40 x 40 x 180 cm |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot nummer | 375 |
Lot ID | 24094 |
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250