Verras me
Terug naar account
Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)

Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 650

Omschrijving van het lot


Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch.

Met een draaiplateau. 

19de eeuw. 

 

Product details
Titel

Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)

Afmetingen

30 x 30 x 113 cm

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

664

Lot ID

18443

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)
Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)
Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)
Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)
Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)
Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)
Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)
Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)
Een zuil, marmer gemonteerd met brons, Korintisch. 19de eeuw. (D:30 x W:30 x H:113 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw. (H:68 x D:62 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

MEUBELEN
Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een Relax zetel, bureaustoel en ottoman, Leder en hout, Chesterfield. (L:84 x W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340