Verras me
Terug naar account
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.

10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.

Dit stuk werd verkocht op 22.03.2023
Hamerprijs: € 220

Omschrijving van het lot


10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad.

Er zijn voldoende stuks om 11 jonges te kleden. 

11 witte kostuums
13 stola
13 awerkingsstukken rond de hals. 

20ste eeuw.

Product details
Titel

10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.

Veilingsdatum

22/03/2023 - 23/03/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

227

Lot ID

18339

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.
10 gewaden voor koorknapen, afgewerkt met borduurwerken en gouddraad. 20ste eeuw.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnlijk Bourdon, Gent. 19de eeuw. (L:21 x W:27,5 x H:57,5

Schattingsprijs: € 300 - 500

RELIGIEUS
Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

RELIGIEUS
Een 'Altaarschel' met inscriptie voor Sint Macharius, messing. (H:15 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

RELIGIEUS
Henricus De Curte (1821-1868), Gent, een ciborie, zilver. 527g. (H:29 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
9 verzegelde theca met relikwieën: Saint Anthony, B.M.V., Saint Clara, Saint Francisca, en andere.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

RELIGIEUS
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Naar Rafaël 'Madonna Della Seggiola', handgeschilderd porselein. Circa 1900. (D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300