Een gebogen dressoir, grijs gepatineerd. Lodewijk XVI, 18de eeuw. (D:62 x W:154 x H:100 cm)
Hamerprijs: € 500
Titel | Een gebogen dressoir, grijs gepatineerd. Lodewijk XVI, 18de eeuw. (D:62 x W:154 x H:100 cm) |
Afmetingen | 62 x 154 x 100 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 641 |
Lot ID | 18161 |
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250