Een grote spiegel, verguld en afgewerkt met Karyatides. Circa 1900. (W:123 x H:220 cm)
Hamerprijs: € 800
Titel | Een grote spiegel, verguld en afgewerkt met Karyatides. Circa 1900. (W:123 x H:220 cm) |
Breedte/diepte | 123 cm |
Hoogte | 220 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.000 |
Lot nummer | 650 |
Lot ID | 17867 |
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250