Delftse Faience, een potje met twee heften en een deksel, landschapsdecor. 18de eeuw. (D:12,5 x W:19 x H:11,5 cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Delftse Faience, een potje met twee heften en een deksel, landschapsdecor. 18de eeuw. (D:12,5 x W:19 x H:11,5 cm) |
Afmetingen | 12,5 x 19 x 11,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 142 |
Lot ID | 17812 |
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250