Een collectie van twee keramische zeemeerminnen, waarvan 1 gemerkt Perignem. (15 x 28,5cm)
Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 120
Artiesten | |
Titel | Een collectie van twee keramische zeemeerminnen, waarvan 1 gemerkt Perignem. (15 x 28,5cm) |
Breedte/diepte | 15 cm |
Hoogte | 28,5 cm |
Veilingsdatum | 20/04/2022 - 21/04/2022 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 920 |
Lot ID | 12508 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250