Een collectie van 2 beelden.

Een collectie van 2 beelden.

Hamerprijs: € 20

Een collectie van heilige 2 beelden.

conditie: restauratie.

Een collectie van 2 beelden.

22 cm

77 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 25

Lot nummer

707

9990

Een collectie van 2 beelden.

Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijf verzegelde theca's met relikwieën. (D:3,8 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 100 - 150

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300