Een collectie van 2 beelden.
Hamerprijs: € 20
Titel | Een collectie van 2 beelden. |
Breedte/diepte | 22 cm |
Hoogte | 77 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 25 |
Lot nummer | 707 |
Lot ID | 9990 |
Een antiek houtgesculpteerd beeld van Moeder met kind, geborduurd kleed. 19de eeuw. (W:36 x H:97 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 100 - 150
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500