Een geweven wandtapijt met afbeelding van edellieden
Hamerprijs: € 100
Titel | Een geweven wandtapijt met afbeelding van edellieden |
Breedte/diepte | 120 cm |
Hoogte | 190 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 969 |
Lot ID | 9983 |
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500