Een beeld gemaakt uit gesculpteerd hardhout en gemaakt in Java.

Hamerprijs: € 100

22 x 36 x 70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

3

9777

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese koraalsculptuur van Shoulao. 23g. (H:8,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke houtsculptuur van een monnik, 18de/19de eeuw. (L:36 x W:30 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese vaas, decor 'Waterbuffel met Vissers'. (H:57 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Famille Rose vaas met decor van figuren. (H:63,5 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Oosterse hardhouten gesculpteerde staander met drakendecor. (W:42 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500