Een paar kandelaars gemaakt uit brons en gemerkt 'L'imperatrice Deugenie 1862'.

Hamerprijs: € 160

15 x 15 x 59 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

709

9660

Een paar kandelaars gemaakt uit brons en gemerkt

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot beeld 'Madonna met kind op de maansikkel', gepatineerd gips. (H:130 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300