Een consoletafel of side table gemaakt in Engeland.
Hamerprijs: € 600
Titel | Een consoletafel of side table gemaakt in Engeland. |
Afmetingen | 46 x 160 x 85 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 750 |
Lot nummer | 773 |
Lot ID | 9170 |
Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)