Pablo ATCHUGARRY (1954) |
Titel | Pablo ATCHUGARRY (1954) een unieke tafel, gemaakt uit gesculpteerde roze, Portugese marmer |
Afmetingen | 120 x 200 x 79,5 cm |
Veilingsdatum | 03/09/2021 - 04/09/2021 |
Schattingsprijs | € 40.000 - € 60.000 |
Lot nummer | 839 |
Lot ID | 8789 |
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250