Heb je vragen over dit artikel? Of wil je meer informatie ontvangen?

Contacteer ons gerust voor een detailrapport of een antwoord op je vragen.

Dit vind je misschien ook leuk?

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een Missaal Misboek 'Edito Typica' met rijk versierde kaft. 'Venite Adoremus'

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar wijnglazen met een zwaan en vis, gemaakt uit Venitiaans glas. Gemerkt Venini, Murano, Italiƫ.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar Chinese vazen gemaakt uit porselein en versierd met fauna en flora. 19de/20ste eeuw.

Een Greep Uit Ons Aanbod

Een paar kleine vazen gemaakt uit Kutani steengoed, gemaakt in Japan.