Pablo ATCHUGARRY (1954) een unieke tafel, gemaakt uit gesculpteerde roze, Portugese marmer
Lot 839

Schattingsprijs: € 40.000 - € 60.000

De tafel is vermeld in de 'Catalogo Generale della sculptura - Vol. II' op pagina 115 - Het sculptuur werd genummerd 2004 - 65
(Afmetingen marmer: 63,5 x 56 x 77,5 cm)

Pablo ATCHUGARRY (1954)

120 x 200 x 79,5 cm

03/09/2021 - 04/09/2021

Schattingsprijs

€ 40.000 - € 60.000

Lot nummer

839

8789

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kleerhanger, gepatineerde resine met een putto. (L:49 x W:49 x H:186 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250