Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit zwarte marmer met vergulde gravures. 19de eeuw.
Dit stuk werd verkocht op 03.09.2021
Hamerprijs: € 110
Titel | Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit zwarte marmer met vergulde gravures. 19de eeuw. |
Afmetingen | 13 x 42 x 51 cm |
Veilingsdatum | 03/09/2021 - 04/09/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 138 |
Lot nummer | 284 |
Lot ID | 8339 |
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 80 - 120
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 800
Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000
Schattingsprijs: € 300 - 500