Een tafelklok op console, gemaakt uit het schild van een schildpad en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.

Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 500

Een tafelklok op console, gemaakt uit het schild van een schildpad en gemonteerd met verguld brons. Halfuurslag. 19de eeuw.

14,5 x 33 x 66 cm

22/05/2021 - 23/05/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

107

6837

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons. (L:29 x W:47 x H:190 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340