Een tafelklok op console, gemaakt uit het schild van een schildpad en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw.
Dit stuk werd verkocht op 22.05.2021
Hamerprijs: € 500
Titel | Een tafelklok op console, gemaakt uit het schild van een schildpad en gemonteerd met verguld brons. 19de eeuw. |
Afmetingen | 14,5 x 33 x 66 cm |
Veilingsdatum | 22/05/2021 - 23/05/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 107 |
Lot ID | 6837 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300