Een grote collectie onderdelen en wisselstukken van klokken, met enkele volledige binnenwerken.

Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 160

11/03/2021

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

153

4173

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke Poppenkast/Theater, Guignol. (W:44 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300