Een grote collectie onderdelen en wisselstukken van klokken, met enkele volledige binnenwerken.
Dit stuk werd verkocht op 11.03.2021
Hamerprijs: € 160
Titel | Een grote collectie onderdelen en wisselstukken van klokken, met enkele volledige binnenwerken. |
Veilingsdatum | 11/03/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 153 |
Lot ID | 4173 |
Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500