Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Staander' Vlaams Aardewerk, Art Nouveau, Torhout. (H:84 x D:30 cm)

Hamerprijs: € 550

Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Staander' Vlaams Aardewerk, Art Nouveau, Torhout.

Getekend LMV.

Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)

84 cm

30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

123

19872

- The base has a large crack and missing piece on the underside.

Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 400 - 600

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 200 - 300