Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Staander' Vlaams Aardewerk, Art Nouveau, Torhout. (H:84 x D:30 cm)
Hamerprijs: € 550
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) |
Titel | Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Staander' Vlaams Aardewerk, Art Nouveau, Torhout. (H:84 x D:30 cm) |
Hoogte | 84 cm |
Diameter | 30 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 688 |
Lot nummer | 123 |
Lot ID | 19872 |
- The base has a large crack and missing piece on the underside.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 400 - 600
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300